KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878441
nr 1387 8441
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Oljemålning, Gunnar Stålbrand (f. 1925), Sverige. Signerad. Olja på pannå, 46x65cm, yttermått inklusive ram: 63x83cm
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:36:30
29/3 19:29:29
Gunnar Stålbrand
Läs mer om Gunnar Stålbrand